کاسپین سورت ایران

جستجو

سابقه ما در صنعت سورتینگ

ما به عنوان یک مرجع تخصصی در زمینه خرید و فروش دستگاه‌های سورتینگ، با افتخار به تلاش برای ایجاد پلی بین تأمین کنندگان و خریداران در این صنعت می‌پردازیم.
تاریخچه‌ی ما پر از انگیزه و تعهد برای ارائه‌ی بهترین دستگاه‌های سورتینگ به بازار است.
از آغاز تأسیس تا به امروز، مأموریت ما همواره تأمین کیفیت، دقت و نوآوری در این حوزه بوده است. با تیمی متخصص و باتجربه، به دنبال ارائه‌ی بهترین راهکارها و بهینه‌سازی فرآیندهای خرید و فروش برای مشتریان و همکاران عزیزمان هستیم.

کاسپین سورت، دستگاه سورتیگ، سورت، سورت برنج

چرا کاسپین سورت را انتخاب کنیم؟

کادرفنی ((شرکت کاسپین سورت)) بیش از 30سال تجربه تولید و فروش قطعات باکیفیت بالای ماشین آلات سنتی کارخانه ها وفروش بیش از 18سال ماشین آلات کارخانه شالیکوبی خط چینی مدرن و بالغ بر10سال تجربه فروش سری اول سورتینگهای برند شرکتهای وارداتی در شمال کشور را بعهده داشته. و همچنان با تلاش بی وفقه در معرفی وفروش برندهای خط شالیکوبی درجه یک و سورتینگ های بسیار پیشرفته نسل جدید چینی در خدمت عزیزان و شالیکوبی داران وتجار محترم برنج برای مشاوره و معرفی به شرکت‌های معتبر خارجی در امور خرید و انتخاب ماشین آلات اصلی وبرند و درجه یک. انجام وظیفه و در خدمت دوستان محترم خواهیم بود .

لیست دستگاه های سورتینگ و خدمات کاسپین سورت

  1. راه اندازی خط مدرن شالیکوبی چینی در ظرفیت های مختلف (70 تنی، 100 تنی و 120 تنی)
  2. خشک کن های بسترخوابیده (زمینی) و ایستاده در تناژ مختلف
  3. سورتینگ های بسیار پیشرفته با برند درجه یک شرکت کاسپین: -سورتینگ برنج -سورتینگ چندکاره حبوبات اعم از بادام زمینی، لپه، نخود، لوبیا ،عدس، زرشک و.. – سورتینگ های چای در تناژ مختلف -انواع کمپرسورهای سورتینگ برنج و حبوبات بصورت کاملاً بی صدا(اسکرو)
  4. بسته بندی -بسته بندی ایستاده از 1 کیلوگرم الی 30 کیلوگرم با نوار نقاله و چرخ دوخت -بسته بندی تمام اتوماتیک از 2 توزین الی 10 توزین و مولتی هد -کیسه پرکن از وزن 10 کیلوگرم الی 70 کیلوگرم برای کارخانه های شالیکوبی کشور
  5. ارائه و تامین قطعات شالیکوبی فروش انواع قطعات شالیکوبی اعم از لاستیک پوستکن، سیتکا سفیدکن و پولیشر در شماره های مختلف، چکشک، سنگ سفیدکن و…
Call Now Button