کاسپین سورت ایران

جستجو

مرکز توزیع و فروش ماشین­ آلات و دستگاه سورتینگ خرما

دستگاه سورتینگ خرما به عنوان یکی از دستگاه­های خاص سورتر شناخته شده است که ساختن آن به سادگی دستگاه­های دیگر نمی­باشد. برای یافتن مراکز فروش دستگاه سورتینگ خرما باید به بازار تهران مراجعه کنید. خرماهای یکدست، براق و هم­اندازه­ای که در فروشگاه دیده می­شود تنها توسط دستگاه سورتینگ خرما صورت می­گیرد. افرادی که در زمینه خرید و فروش خرما فعالیت می­کنند عموما ناچار به خرید خط تولید کامل سورتینگ خرما از مراکز خرید و فروش این دستگاه­ها می­باشند. فرایند دستگاه سورتینگ خرما به منظور تولید خرماهای براق، یکدست و هم­اندازه صورت می­گیرد تا مورد پسند مشتریان و خریداران قرار گیرد. در خط تولید و سورتینگ خرما نوار کانوایر، دستگاه سورتینگ خرما و محفظه روغن­زنی قرار دارد که در انتهای آن فرایند بسته­بندی خرما توسط دستگاه بسته­بندی انجام می­شود.

انواع دستگاه بسته­ بندی خرما

انواع دستگاه بسته­ بندی خرما

دستگاه­ه ای سورتینگ خرما موجود در بازار در دو نوع کلی می­باشد.

دستگاه نوع اول در نخلستان خرما تعبیه می­شود و خرماهای برداشت شده به طور مستقیم توسط دستگاه سورت می­شوند.

دستگاه نوع دوم به صورت خط تولید سورتینگ خرما بوده که مکان استقرار آن در کارگاه سورتینگ خرما می­باشد و به منظور خرید آنها می­بایست به مراکز فروش ماشین­ آلات سورتینگ خرما مراجعه نمایید.

سورتینگ خرما به چه صورت است؟

سورتینگ خرما به چه صورت است؟

در دستگاه سورتینگ خرما برای تنظیم اندازه و سایز و ابعاد خرما می­توان از امکانات اتوماتیک دستگاه استفاده نمود تا بدون استفاده از دست فرایند سورتینگ خرما انجام شود.

در مرحله ابتدایی سورتینگ خرما: جداسازی خرماهای خراب و ریز و درشت از یکدیگر

در مرحله دوم سورتینگ خرما: شسته شدن خرما در محفظه مخصوص پس از قرارگیری بر روی نوار سورتینگ

در مرحله سوم: ورود خرماهای شسته شده به دستگاه روغن زن و براق نمودن پوست خرما به وسیله مواد روغنی مجاز که این مرحله به عنوان واکس خرما یا پولیش شناخته می­شود.

مرحله چهارم: ورود خرما به محفظه خشک­کن.

مرحله پنجم: قرار گرفتن خرما بر روی نوار نقاله و جداسازی دستی خرما توسط چند نفر که در اطراف نوار نقاله حضور دارند.

ورود خرماهای سورت شده به بخش بسته­بندی که خریداری پک بسته­بندی و دستگاه شیرینگ در کارخانه تولید خرما ضروری می­باشد.

خرید دستگاه سورتینگ خرما

در نظر داشته باشید که دستگاه سورتینگ خرما در دو نمونه داخلی و خارجی در بازار وجود دارد. دستگاه سورتینگ داخلی در اندازه و ابعاد متنوعی به فروش می­رسد و تعداد زیادی از شرکت در زمینه تولی و فروش این دستگاه فعالیت دارند. در حقیقت بیش از یک سوم کارگاه­هایی که به تولید دستگاه سورتینگ خرما مشغول هستند در شهرهای جنوبی کشور واقع شده­اند. برخی از این شرکت­ها شامل شرکت الغدیر و خرماتوس می­باشد. برای خرید دستگاه سورتینگ میتونید از طریق سایت اقدام کنید.

قیمت فروش دستگاه سورتینگ خرما به چه عواملی وابسته است؟

قیمت فروش دستگاه سورتینگ خرما به چه عواملی وابسته است؟

در مراکز فروش ماشین­ آلات سورتینگ خرما شرکت­های حضور دارند که یا به صورت نمایندگی یک شرکت مشغول به فعالیت می­باشند و یا به فروش دستگاه­های از برندهای متنواع مشغول می­باشند. در هر صورت نکته مهمی که به عنوان خریدار باید در نظر داشته باشید این است که قیمت هر دستگاه سورتینگ خرما بر اساس عملکرد، سرعت کار و نوع کاربری آنها متفاوت می­باشد.

برخی از عوامل همانند:

یکی دیگر از نکات حائز اهمیت در مورد ماشین­ آلات صنعتی به خصوص دستگاه سورتینگ خرما، تولید این دستگاه بر اساس سفارش مشتری و به صورت خاص می­باشد. چراکه بر اساس ابعاد کارگاه دستگاه سورتینگ طراحی و ساخته می­شود و در غیر اینصورت دستگاه­های تولیدی ممکن است برای ابعاد کارگار مشتری مناسب نباشد. این نوع طراحی تولید سفارشی باعث افزایش هزینه می­گردد و دستگاه سورتینگ در این صورت گران­تر خواهد بود. چراکه این فرایند نیازمند مهندسی و طراحی می­باشد.

به منظور خرید و فروش ماشین ­آلات سورتینگ خرما می­توان از دو روش اینترنتی و حضوری اقدام نمود. برخی از افراد ترجیح می­دهند که به کارخانه تولیدی این ماشین­ آلات مراجعه نموده و خرید خود را انجام دهند و برخی دیگر به صورت اینترنتی به این موضوع می­پردازند. البته اگر برای خرید اینترنتی به شرکت مورد نظر مراجعه نکرده باشید و دستگاهی از آنجا خرید نکرده باشید در نهایت ناچار به خرید حضوری خواهید بود تا بتوانید قرارداد خرید را با شرکت امضا نمایید.

یک پاسخ

  1. سلام میشه آدرس مح فروش دستگاه سورتینگ خرما را برام‌بفرمایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button