کاسپین سورت ایران

جستجو

دستگاه سورتینگ لیموترش

ایران به دلیل تنوع آب و هوایی و خاک مرغوب، به یکی از بهترین تولیدکنندگان مرکبات از جمله لیموترش در خاورمیانه تبدیل شده است. اراضی بسیاری در کشورمان زیر کشت لیمو قرار دارند. با توجه به این نکته استفاده از دستگاه‌های سورتینگ لیمو از واجبات کشاورزی به حساب می‌‌آید.

انجام فرایند سورتینگ و دسته‌بندی لیموی سالم از لیموی نامرغوب توسط نیروی انسانی کاری وقت‌گیر است که ممکن است دقت خوبی هم نداشته باشد. امروزه دستگاه‌های سورتینگ لیموترش این کار را به سرعت و دقت انجام می‌دهند و در اکثر فروشگاه‌های صنعتی هم قابل خریداری هستند. دستگاه‌های سورتینگ لیموترش بر اساس وزن و حجم لیمو آن را سورت و دسته‌بندی می‌کنند. لازم به ذکر است استان هایی که مرکبات در آن‌ها به خوبی رشد می‌کنند، بازار اصلی فروش دستگاه سورتینگ لیموترش، را شامل می‌شوند.

انواع دستگاه‌های سورتینگ لیموترش

انواع دستگاه‌های سورتینگ لیموترش

دستگاه‌های سورتینگ لیموترش، مثل دستگاه‌های سورتینگ دیگر، در انواع و مدل‌های متنوعی طراحی و تولید می‌شوند. خریداران می‌توانند با توجه به ظرفیت و حجم تولید و بودجه خود، دستگاه سورتینگ مورد نیاز خود را سفارش دهند.

دستگاه‌های سورتینگ لیموترش، در انواع و برندهای مختلفی تولید می‌شوند که عملکرد هر یک از آن‌ها با توجه به تکنولوژی به کار رفته در آن‌ها متفاوت است. اما هدف و کاربرد تمامی دستگاه‌های سورتینگ تفکیک میوه‌ی سالم و مرغوب از میوه‌ی ناسالم و خراب است.

دستگاه سورتینگ لیموترش را بر اساس نحوه کارشان متفاوت هستند و از جمله آن‌ها می‌توان به دستگاه سورتینگ اتومات، نیمه اتومات و لیزری اشاره کرد که هر کدام با توجه به نوع تکنولوژی به کار رفته در ساختارشان، لیموترش‌ها را بر اساس اندازه و رنگ و حجم سورت می‌کنند و برای بسته‌بندی آماده می‌کنند. استفاده از دستگاه‌های سورتینگ لیموترش به کیفیت، مرغوبیت، بهداشت و استاندارد بودن محصول بسته‌بندی شده و در نتیجه فروش بیشتر آن کمک می‌کنند.

یک دستگاه سورتینگ لیموترش خوب چه مشخصاتی دارد؟

یک دستگاه سورتینگ لیموترش خوب چه مشخصاتی دارد؟

باید به این نکته کلیدی نیز دقت داشت که هر چه امکانات و خدمات پس از فروش این دستگاه‌ها بیشتر باشد، مسلما قیمت دستگاه‌ها نیز بیشتر خواهد بود.

قیمت دستگاه سورتینگ لیموترش

قیمت دستگاه سورتینگ لیموترش

شاید بتوان گفت قیمت یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های مشتریان در هنگام خرید دستگاه سورتینگ محسوب می‌شود. در سال‌های اخیر، نوسانات زیادی در قیمت دلار به وجود آمده است که این مساله قیمت بسیاری از اجناس اعم از خارجی و ایرانی را تحت تأثیر قرار داده است.

اما به طور کلی هر چه دستگاه سورتینگ پیشرفته تر باشد، و ظرفیت بیشتری برای سورتینگ لیموترش داشته باشد قیمت بالاتری دارد. علاوه بر موارد گفته شد، عوامل دیگری نیز وجود دارند که می‌توانند در تعیین قیمت دستگاه سورتینگ لیموترش تاثیر گذار باشند. این عوامل عبارتند از:

با این که عوامل بیان شده می‌توانند نقش مهمی در تعیین قیمت دستگاه سورتینگ لیموترش،داشته باشند. اما موردی که بسیار حائز اهمیت است، نوع خرید و فروش دستگاه سورتینگ است. خریداران می‌توانند دستگاه‌های سورتینگ لیمو را به دو روش مستقیم و غیرمستقیم خریداری نمایند. یعنی به صورت حضوری و درب کارخانه و یا از طریق سایت‌های معتبر و در این میان هر چه تعداد واسطه ها کم شود قیمت تمام شده دستگاه برای خریدار کمتر خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button