کاسپین سورت ایران

جستجو

سفارش دستگاه سورتینگ هویج ساخت Tomra

دستگاه ­های سورتر به منظور دسته ­بندی میوه­ ها و سبزیجات بر اساس مقیاس­هایی مشخص همانند اندازه و کیفیت طراحی و تولید شده­اند. در این مطلب نحوه سفارش دستگاه سورتینگ هویج ساخت Tomra را مورد بررسی قرار خواهیم داد و به مشخصات فنی این نوع دستگاه اشاره خواهیم کرد.

خصوصیات دستگاه سورتینگ هویج ساخت Tomra

خصوصیات دستگاه سورتینگ هویج ساخت Tomra

دستگاه سورتینگ هویج ساخت Torma در کشور نروژ ساخته و تولید شده است. این دستگاه در مدل­های مختلفی تولید شده است که یکی از معروف­ترین آنها به سورت و دسته­بندی میوه­ ها به روش سقوط آزاد می­پردازد. دستگاه ­های سورتر ساخته شده در این کارخانه دارای فناوری لیزری می­باشند. لیزرهایی که در این دستگاه ­ها حضور دارد باعث ایجاد برتری­هایی برای محصولات سورت می­شود. برخی از این برتری­ها را در زیر خواهیم دید:

دستگاه سورتینگ هویج

ابعاد گوناگونی در ساخت این ماشین در نظر گرفته شده است که برخی از مدل­های تولیدی این دستگاه می­تواند 10 تن هویج را در هر ساعت دسته­بندی نمایند. در این دستگاه هویج­های سالم و ناسالم از یکدیگر تفکیک شده و همچنین هویج­های کوتاه از هویج­های بلندتر و هویج­های کمرنگ و پررنگ هم از یکدیگر جدا می­شوند. این فرایند باعث عرضه هویج­هایی با قیمت مناسب به بازار فروش می­شود.

اگر قصد خرید این تجهیزات را داشته باشید بهتر است بدانید که روش­های متفاوتی برای فروش دستگاه سورتینگ وجود دارد. مراجعه به فروشندگان اصلی دستگاه سورتینگ، بهترین روش خرید است. دستگاه سورتینگ هویج دارای دفترچه راهنما بوده و نحوه کار با دستگاه را می­توان به راحتی از طریق مطالعه دفترچه راهنما بررسی نمود.

قیمت فروش دستگاه سورتینگ هویج سال جدید

قیمت دستگاه سورتینگ هویج سال جدید

شرکت­های مختلفی در زمینه تولید ماشین­ آلات مخصوص سورت میوه و سبزیجات فعالیت دارند که حیطه فعالیت و نوع دستگاه آنها تفاوت­هایی را با یکدیگر دارا می­باشد. این تفاوت­ها باعث ایجاد تغییراتی در قیمت هویج در سال جیدی می­شود.

موضوعاتی مانند ابعاد دستگاه، برند سازنده دستگاه، ظرفیت سورت میوه، نوع کاربرد دستگاه، مدل دستگاه و دیگر موارد میتواند تعیین­کننده قیمت دستگاه سورتینگ هویج باشد. در صورتی که عرضه این دستگاه­ ها به صورت عمده توسط فروشندگان انجام شود، قیمت­های مناسب­تری برای خرید آنها نسبت به خرید تکی دستگاه ارائه می­گردد. دستگاه سورتینگ هویج در انواع مختلف داخلی و خارجی در بازار وجود دارد که اختلاف قیمت آنها بر اساس شرایط ارزی کشور تفاوت چشمگیری با یکدیگر ندارد.

برای اینکه بتوانید با شرایط خرید دستگاه سورتینگ هویج آشنا شوید می­توانید با شماره تلفن ­هایی که در زیر درج شده است تماس بگیرید و راهنمایی­های لازم را از کارشناسان مجموعه ایران سورتینگ دریافت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button