1. خرید دستگاه سورتینگ
  2. انواع دستگاه سورتینگ
  3. دستگاه سورتینگ گردو (خرید، قیمت 1400)

دستگاه سورتینگ گردو (خرید، قیمت 1400)

دستگاه سورتینگ گردو (قیمت 1400)

دستگاه سورتینگ گردو

دستگاه سورتینگ گردو

دستگاه­های پیشرفته سورتینگ گردو، بر اساس رنگ گردوها آنها را تفکیک می­کند و گردوهایی که ظاهر و رنگ یکسانی دارند را دسته­بندی می­کند. قیمت این دستگاه­ها در سطح پایینی قرار دارد و برای دسته­بندی بسیاری از مواد خوراکی قابل استفاده می­باشد. چراکه سرعت تولید را بالا برده و با ارائه محصولات با کیفیت باعث رونق بخش صادرات کشور شده است.

دستگاه سورتینگ گردو چگونه کار می­کند

کلیه محصولاتی که نیاز به دسته­بندی بر اساس کیفیت داشته باشند می­تواند توسط دستگاه­های سورتینگ درجه­بندی شوند. از آنجا که انواع مختلفی از دستگاه­­های سورتینگ موجود است، هر شخص می­تواند بر اساس نیازهایی که دارد، دستگاه مناسب خود را خریداری کند. دستگاه سورتینگ گردو به دسته­بندی گردو با پوست و یا مغز گردو بر اساس کیفیت آنها می­پردازد. درجه­بندی مغز گردو بر اساس رنگ آنها صورت می­گیرد که دستگاه سورتینگ کالر این دسته­­بندی را انجام می­دهد. دستگاه سورتینگ بر اساس وزن و ابعاد برای دسته­بندی گردو با پوست مناسب است. انواع مختلف دستگاه­های سورتینگ گردو با عملکردهای مشابه به درجه­بندی گردوها به صورت درجه یک برای بسته­بندی و فروش و درجه دو با عنوان گردوی فسنجانی می­پردازند.

دستگاه سورتینگ گردو چگونه کار می­کند

دستگاه لیزری سورتینگ مغز گردو

برای دسته­بندی مغز گردو انواع مختلفی از دستگاه سورتینگ همانند دستگاه سورتینگ چشمی، کالر و لیزری در بازار موجود می­باشد. دسته­بندی مغز گردو با دستگاه لیزری به راحتی و با دقت بالایی انجام می­شود. دسته­بندی مغز گردو معمولا بر اساس اندازه و رنگ آنها انجام می­شود و در دو دسته مغز گردوی درجه یک و سفید و درجه دو که تیره­تر یا کوچک­تر هستند قرار می­گیرند. اگر مایل به دیدن نحوه کار دستگاه سورتینگ مغز گردو هستید می­توانید در سایت آپارات یا دیگر سایت­ها آن را مشاهده نمایید. شما می­توانید در سایت ایران سورتینگ قیمت و مشخصات هر کدام از دستگاه­های سورتینگ مغز گردو را مشاهده نمایید و برای خرید آنلاین آن اقدام نمایید. امکان خرید دستگاه سورتینگ حضوری برای شما مشتریان عزیز فراهم می­باشد.

دستگاه لیزری سورتینگ مغز گردو

قیمت دستگاه سورتینگ گردو چقدر است

از آنجا که دستگاه­های سورتینگ گردو دارای انواع و مدل­های مختلفی می­باشد و سرعت و حجم تولید آنها متفاوت می­باشد. این دستگاه­ها بر اساس تعداد کانال­های موجود در خود می­تواند حجم بیشتری از گردو را با سرعتی بالاتر دسته­بندی نماید. دستگاه­هایی که دارای یک کانال می­باشند، سرعت سورت کمتری را دارند. بنابراین برای تعیین قیمت دستگاه سورتینگ گردو می­بایست به تعداد کانال­ها و ظرفیت دستگاه توجه نمود. مسلما دستگاه­هایی که دارای یک کاناله قیمت مناسبتری دارند. همچنین مدل دستگاه تعیین­کننده قیمت آن خواهد بود. برای افرادی که مایل به پرداخت هزینه کمتری برای دستگاه سورتینگ هستند، دستگاه­های دست دوم در بازار موجود است. به منظور دریافت عکس­ها و نحوه کارکرد دستگاه سورتینگ و همچنین قیمت دستگاه­ها می­توانید به سایت ایران سورتینگ مراجعه نمایید.

قیمت دستگاه سورتینگ گردو چقدر است

ظرفیت­های موجود برای دستگاه سورتینگ گردو

ظرفیت دستگاه­های سورتینگ برای محصولات مختلف بر اساس تعداد کانال­های دستگاه مشخص می­شود که بیانگر میزان محصولی است که می­تواند سورت نماید. دستگاه­های موجود برای سورت گردو به صورت تک کاناله و چندکاناله وجود دارد که تک کاناله دارای ظرفیت کم، سرعت پایین و قیمت کمتری است، دستگاه­های چندکاناله قادر به سورت گردو در چند نوبت و توسط چند کانال مجزا می­باشد. برای دیدن نمونه­های مختلف دستگاه سورتینگ گردو به سایت ایران سورتینگ مراجعه نمایید.

ظرفیت­های موجود برای دستگاه سورتینگ گردو

نحوه کار کردن با دستگاه سورتینگ گردو

دستگاه­های سورتینگ گردو در انواع مختلف برای دسته­بندی و تفکیک مغز گردو قابل استفاده می­باشد که مدل­های دستگاه بیانگر نحوه تفیکی مغز گردو می­باشد. در دستگاه­های سورتینگ گردو، اندازه دانه گردو و رنگ آنها برای تشخیص کیفیت و تفکیک آنها معیار کار قرار می­گیرد. بدین منظور ابتدا باید گردوی سالم که رنگ مورد نظر شما را دارد به دستگاه سورتینگ بر اساس رنگ معرفی کنید. نحوه کار کردن با دستگاه سورتینگ گردو را می­توانید از سایت­هایی همانند آپارات مشاهده کنید و جهت تست حضوری دستگاه به مراکز فروش آنها مراجعه نمایید.

نوشتهٔ پیشین
دستگاه سورتینگ مخصوص پسته و مغز پسته (خرید، قیمت 1400)
نوشتهٔ بعدی
دستگاه سورتینگ مخصوص گیاهان دارویی و آویشن (خرید، قیمت 1400)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست