کاسپین سورت ایران

جستجو

دستگاه سورتینگ گردو

دستگاه سورتینگ گردو

دستگاه­های پیشرفته سورتینگ گردو، بر اساس رنگ گردوها آنها را تفکیک می­کند و گردوهایی که ظاهر و رنگ یکسانی دارند را دسته­بندی می­کند. قیمت این دستگاه­ها در سطح پایینی قرار دارد و برای دسته­بندی بسیاری از مواد خوراکی قابل استفاده می­باشد. چراکه سرعت تولید را بالا برده و با ارائه محصولات با کیفیت باعث رونق بخش صادرات کشور شده است.

دستگاه سورتینگ گردو چگونه کار می­کند

کلیه محصولاتی که نیاز به دسته­بندی بر اساس کیفیت داشته باشند می­تواند توسط دستگاه­های سورتینگ درجه­بندی شوند. از آنجا که انواع مختلفی از دستگاه­­های سورتینگ موجود است، هر شخص می­تواند بر اساس نیازهایی که دارد، دستگاه مناسب خود را خریداری کند. دستگاه سورتینگ گردو به دسته­بندی گردو با پوست و یا مغز گردو بر اساس کیفیت آنها می­پردازد. درجه­بندی مغز گردو بر اساس رنگ آنها صورت می­گیرد که دستگاه سورتینگ کالر این دسته­­بندی را انجام می­دهد. دستگاه سورتینگ بر اساس وزن و ابعاد برای دسته­بندی گردو با پوست مناسب است. انواع مختلف دستگاه­های سورتینگ گردو با عملکردهای مشابه به درجه­بندی گردوها به صورت درجه یک برای بسته­بندی و فروش و درجه دو با عنوان گردوی فسنجانی می­پردازند.

دستگاه سورتینگ گردو چگونه کار می­کند

دستگاه لیزری سورتینگ مغز گردو

برای دسته­بندی مغز گردو انواع مختلفی از دستگاه سورتینگ همانند دستگاه سورتینگ چشمی، کالر و لیزری در بازار موجود می­باشد. دسته­بندی مغز گردو با دستگاه لیزری به راحتی و با دقت بالایی انجام می­شود. دسته­بندی مغز گردو معمولا بر اساس اندازه و رنگ آنها انجام می­شود و در دو دسته مغز گردوی درجه یک و سفید و درجه دو که تیره­تر یا کوچک­تر هستند قرار می­گیرند. اگر مایل به دیدن نحوه کار دستگاه سورتینگ مغز گردو هستید می­توانید در سایت آپارات یا دیگر سایت­ها آن را مشاهده نمایید. شما می­توانید در سایت ایران سورتینگ قیمت و مشخصات هر کدام از دستگاه­های سورتینگ مغز گردو را مشاهده نمایید و برای خرید آنلاین آن اقدام نمایید. امکان خرید دستگاه سورتینگ حضوری برای شما مشتریان عزیز فراهم می­باشد.

دستگاه لیزری سورتینگ مغز گردو

قیمت دستگاه سورتینگ گردو چقدر است

از آنجا که دستگاه­های سورتینگ گردو دارای انواع و مدل­های مختلفی می­باشد و سرعت و حجم تولید آنها متفاوت می­باشد. این دستگاه­ها بر اساس تعداد کانال­های موجود در خود می­تواند حجم بیشتری از گردو را با سرعتی بالاتر دسته­بندی نماید. دستگاه­هایی که دارای یک کانال می­باشند، سرعت سورت کمتری را دارند. بنابراین برای تعیین قیمت دستگاه سورتینگ گردو می­بایست به تعداد کانال­ها و ظرفیت دستگاه توجه نمود. مسلما دستگاه­هایی که دارای یک کاناله قیمت مناسبتری دارند. همچنین مدل دستگاه تعیین­کننده قیمت آن خواهد بود. برای افرادی که مایل به پرداخت هزینه کمتری برای دستگاه سورتینگ هستند، دستگاه­های دست دوم در بازار موجود است. به منظور دریافت عکس­ها و نحوه کارکرد دستگاه سورتینگ و همچنین قیمت دستگاه­ها می­توانید به سایت ایران سورتینگ مراجعه نمایید.

قیمت دستگاه سورتینگ گردو چقدر است

ظرفیت­های موجود برای دستگاه سورتینگ گردو

ظرفیت دستگاه­های سورتینگ برای محصولات مختلف بر اساس تعداد کانال­های دستگاه مشخص می­شود که بیانگر میزان محصولی است که می­تواند سورت نماید. دستگاه­های موجود برای سورت گردو به صورت تک کاناله و چندکاناله وجود دارد که تک کاناله دارای ظرفیت کم، سرعت پایین و قیمت کمتری است، دستگاه­های چندکاناله قادر به سورت گردو در چند نوبت و توسط چند کانال مجزا می­باشد. برای دیدن نمونه­های مختلف دستگاه سورتینگ گردو به سایت ایران سورتینگ مراجعه نمایید.

ظرفیت­های موجود برای دستگاه سورتینگ گردو

نحوه کار کردن با دستگاه سورتینگ گردو

دستگاه­های سورتینگ گردو در انواع مختلف برای دسته­بندی و تفکیک مغز گردو قابل استفاده می­باشد که مدل­های دستگاه بیانگر نحوه تفیکی مغز گردو می­باشد. در دستگاه­های سورتینگ گردو، اندازه دانه گردو و رنگ آنها برای تشخیص کیفیت و تفکیک آنها معیار کار قرار می­گیرد. بدین منظور ابتدا باید گردوی سالم که رنگ مورد نظر شما را دارد به دستگاه سورتینگ بر اساس رنگ معرفی کنید. نحوه کار کردن با دستگاه سورتینگ گردو را می­توانید از سایت­هایی همانند آپارات مشاهده کنید و جهت تست حضوری دستگاه به مراکز فروش آنها مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button