کاسپین سورت ایران

جستجو

دستگاه سورتینگ پیاز زعفران

زعفران ایرانی یکی از گران بهاترین چاشنی های غذای جهان است که صادرات این محصول حامل سود سرشاری برای پرورش دهندگان آن است. با توجه به رونق کشت این محصول گران بها و رقابت بالا در زمینه صادرات، اهمیت سورت کردن با کیفیت پیاز زعفران و همین طور استفاده از دستگاه های سورتینگ را دو چندان شده است. زیرا وقتی صحبت از صادرات می‌شود با کیفیت ترین و مرغوب ترین محصول ممکن با یک بسته‌بندی جذاب برای این کار انتخاب می شود و مناسب است. که دستگاه‌های سورتینگ این کار را با دقت و کیفیت بالا انجام می دهند.

سورت کردن به معنای جدا سازی، دسته بندی و درجه بندی محصولات است. به عبارتی سورتینگ در واقع جدا کردن ضایعات و ناخالصی های محصولات کشاورزی و ارائه محصول با کیفیت به مشتریان است. سورت کردن پیاز زعفران در گذشته توسط نیروی انسانی انجام می شد که دقت بالایی نداشت، زمان بر بود و کیفیت بالایی هم نداشت از طرفی نیاز بود وزن پیازها به درستی سنجیده شود چون وزن یک پیاز زعفران مرغوب باید در حدودی کمتر از 8 تا 10 گرم باشد. امروزه این کار توسط دستگاه های پیشرفته سورتینگ پیاز زعفرانبا بالاترین کیفیت، دقت و سرعتانجام می گیرد. دستگاه های سورتینگ زعفران باعث پیشرفت چشمگیری در صنعت تولید زعفران شده اند.

فرایند سورتینگ پیاز زعفران

فرایند سورتینگ پیاز زعفران

دستگاه های سورتینگ  برای سورت، دسته بندی و درجه بندی محصولات خوراکی بسیاری مانند: زعفران، خشکبار، حبوبات، میوه و محصولات متنوع دیگری کاربرد دارد. عملکرد دستگاه های سورتینگ مختلف تا حد زیادی شبیه هم است و تنها بسته به نوع محصول ممکن است تفاوت هایی در فرایند سورتینگ  محصول وجود داشته باشد.  

دستگاه های سورتینگ زعفران پیاز های زعفران را از لحاظ کیفیت و سلامت آن ها جدا می کنند و دانه پیاز های زعفران که سالم می باشند به قسمت های بعدی خط تولید رفته و دانه پیاز های نا سالم و خراب از آن ها جدا شده و به قسمت دیگری می رود. در واقع سورت پیاز زعفران بیشتر با هدف تمیز کردن محصول و همینطور جداسازی پیاز زعفران و خود محصول زعفران است. پس از آن پیاز زعفران برای کشت جدا شده و خود گیاه زعفران برای مصرف خوراکی آماده می شود.

فرایند سورتینگ پیاز های زعفران معمولا بر اساس دو پارامتر صورت می گیرد، یا بر اساس رنگ و یا بر اساس اندازه پیاز های زعفران!

انواع دستگاه های سورتینگ پیاز زعفران

انواع دستگاه های سورتینگ پیاز زعفران

بعد از کشت هر محصول کشاورزی باید ابتدا محصول را سورت کرد تا محصولی با کیفیت به قسمت های بسته بندی و یا فروش ارسال شود. دستگاه های سورتینگ پیاز زعفران قابلیت سورتینگ زعفران در حجم و سرعت بالا را دارند و دقت و کیفیت قابل توجهی در سورتینگ محصول و ارائه محصول مرغوب به مشتریان دارند. با توجه به رشد تولید و استفاده از دستگاه های سورتینگ شرکت ها و برندهای متنوعی اقدام به طراحی و تولید این دستگاه کرده اند. که در ظرفیت ها، مدل ها و قیمت های متنوعی در بازار موجود هستند.

یکی از بهترین مدل های دستگاه سورتینگ موجود در بازار دستگاه های سورتینگ لیزری هستند که بر اساس رنگ و اندازه فرایند سورتینگ محصول را انجام می دهند. دستگاه های سورتینگ لیزری برای سورتینگ پیاز زعفران بسیار کارامد و مناسب هستند.

برای مشاهده و بررسی انواع مختلف دستگاه های سورتینگ زعفران می توانید سایت فروش ما مراجعه کنید و با مطالعه مشخصات دستگاه های سورتینگ زعفران مختلف و ارزیابی آن ها سفارش خود را ثبت کرده و خریدی مطمئنی را انجام دهید.

خط سورت پیاز زعفران

خط سورت پیاز زعفران

یک خط سورت پیاز زعفران شامل بخش های مختلفی است که به همراه هم فرایند سورتینگ محصول را انجام می دهند. مهم ترین بخش دستگاه سورتینگ زعفران همان بخش سورت است که کار جدا کردن پیاز های درشت که نا مرغوب هستند را بقیه پیازها انجام می دهد. این بخش شامل وسیله ای به نام سرند و یا غربال است که کار سورتینگ را انجام می‌دهد. این بخش از مهم ترین قسمت در خط سورتینگ زعفران است و می تواند در زمان کوتاهی تعداد زیادی از پیازهای زعفران را با دقت بالا سورت کند.

قیمت دستگاه سورتینگ پیاز زعفران

قیمت دستگاه های سورتینگ پیاز زعفران، بسته به ظرفیت، مدل و برند آن‌ها بسیار متنوع است. ولی در حالت کلی هر چقدر  کیفیت و ظرفیت دستگاه سورتینگ زعفران بالاتر باشد و برند تولید کننده آن معتبرتر، دستگاه سورتینگ قیمت بیشتری خواهد داشت.

پیشنهاد ما برای افرادی که قصد خرید دستگاه سورتینگ پیاز زعفران را دارند، این است که حتما قبل از خرید سایت های فروش معتبر این نوع دستگاه ها را بررسی کرده و متناسب با نیاز خود یک دستگاه را انتخاب کنند. علاوه بر این حتما از افراد کارشناس در این زمینه یا کسانی که تجربه کافی دارند مشاوره بگیرند تا خریدی مطمئن و مناسب را تجربه کنند. جهت دریافت مشاوره رایگان می توانید از مشاوران فروش مجرب ما در سایت کمک بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button