کاسپین سورت ایران

جستجو

دستگاه مخصوص سورت خیار با قیمت ارزان

قیمت ارزان­تر دستگاه سورتینگ خیار در برابر نمونه وارداتی یکی از مزایای آن محسوب می­شود. همچنین خدمات پس از فروش و گارانتی دستگاه سورتینگ خیار ایرانی برای خریدار امتیاز خوبی است. یکی از مهمترین و پر مصرف­ترین صیفی­جات که مصرف آن در کنار سالاد و غذا بسیار زیاد بوده و طعم و خاصیت بسیار بالایی دارد خیار می­باشد. امروزه یکی از پرفروش­ترین صیفی­جات موجود در بازار خیار بوده که سهم بالایی از بازار ایران را به خود اختصاص داده است.

خرید محصولات تفکیک شده و سورت شده که به صورت تمیز و یکدست باشد یکی از نیازهای امروز مصرف­کنندگان می­باشد. آب و هوای ایران برای کشت خیار بسیار مطبوع بوده و ایران یکی از 5 کشور برتر در تولید خیار می­باشد. سهم ایران از صادرات خیار به کشورهای ترکیه، روسیه و ارمنستان 50 درصد ار خیارهای تولید شده در کشور می­باشد که این رقم چیزی حدود 3 و نیم میلیون تن خیار ماست.

دستگاه مخصوص سورت خیار با قیمت ارزان

بر همین اساس کشاورزان بسیاری در تلاش برای تولید این محصول به صورت سنتی و یا گلخانه­ای می­باشند. از سویی دیگر بیشتر خریداران از ضرورت خرید دستگاه سورتینگ خیار برای داشتن خیارهای سالم و تمیز و یکدست و ارائه به بازارهای داخلی اطلاع دارند. چرا که سودآوری فروش خیار در چین حالتی بسیار بیشتر از فروش خیار بدون سورت شدن می­باشد.

دستگاه سورتینگ خیار

یکی دیگر از دستگاه­های پرفروش سورتینگ، دستگاه سورتینگ خیار می­باشد که وجود نمونه­های هوشمند این دستگاه که بر طبق اطلاعات داده شده به دستگاه فعالیت می­کند کار را برای تولیدکنندگان ساده کرده است. اپراتور به سورت خیار بر اساس طول و قطر آنها می­پردازد. همچنین اطلاعات مربوط به خیار در ابتدا توسط اپراتور به دستگاه سورتینگ تعریف می­شود و پس از آن دستگاه به صورت اتوماتیک به سورت خیارها می­پردازد.

دوربین­هایی که در دستگاه تعبیه شده است برای شناسایی و جداسازی خیارهای کوتاه­تر یا شکسته استفاده می­شود و از بقیه خیارها جدا می­گردد. دستگاه­های هوشمند سورتینگ خیارسبز بر اساس اطلاعاتی که توسط اپراتور به آن داده شده است به جداسازی خیارهای زرد رنگ و یا سیاه رنگ می­پردازد.

دستگاه سورتینگ خیار

فناوری به کار رفته در دستگاه سورتینگ خیار سبز از جمله پیشرفته­ترین و جدیدترین فناوری­های موجود در میان دستگاه­های سورت به حساب می­آید. اما باز هم کارشناسان ایران سورتینگ به شما توصیه می­کنند که برای برخورداری از سرعت و دقت بالای سورت خیار، دستگاه­های جدیدتر را خریداری نمایید. چراکه در این صورت می­توانید از سورت خیارها بر اساس وزن، قطر و سایز یکسان اطمینان حاصل کنید.

قیمت دستگاه سورتینگ خیار سبز چقدر است

بر اساس مدل­های جدید و متنوعی که از دستگاه سورتینگ خیار به بازار ارائه می­شود، قیمت­های متغیری برای دستگاه وجود دارد و امکان بیان قیمت نهایی به مشتری نمی­باشد. هرچند تنوع بالای دستگاه­های سورتینگ خیار امکان سردرگمی مشتریان را هم به همراه دارد و انتخاب را برای آنها بسیار دشوارتر کرده است. به منظور دریافت قیمت دقیق دستگاه­های سورتینگ خیار بهتر است که با کارشناسان ایران سورتینگ مشورت نموده و با مطالعه کاتولوگ دستگاه از قیمت آنها مطلع شوید.

قیمت دستگاه سورتینگ خیار سبز چقدر است

فرایند سورت و تفکیک خیار سبز، فرایندی حساس می­باشد، چراکه خیار میوه­ای حساس با پوستی آسیب­پذیر است. بنابراین بهتر است که در هنگام خرید دستگاه سورتینگ به این موارد دقت داشته باشید و دستگاه هوشمندی را برای این هدف برگزینید. دستگاه سورتینگ لیزری با تفکیک خیارها به صورت یکدست و یک اندازه، بهترین نمونه دستگاه سورت در بازار می­باشد.

بنابراین اگر هدف شما از سورت خیار، آماده کردن محصولات خود برای صادرات می­باشد، بهتر است که دستگاه­های مجهز به فناوری پیشرفته را داشته باشید. هرچند که ناچار به خرید هزینه بیشتری برای خرید دستگاه شوید. اگر نیاز به دیدن خط تولید سوت خیار داشته باشید بهتر است که به کارخانجات سورت خیار سر بزنید و به صورت حضوری با نحوه عملکرد دستگاه­ها آشنا شوید.

قیمت دستگاه سورت خیارشور

خیارهای کوچکتر در زمان سورت خیارسبز از بقیه محصولات جداسازی می­شود و برای تولید خیارشور در بسته­های جداگانه­ای قرار می­گیرد. وجود خیارشور در سبد محصولات مشتریان باعث سودآور بودن تولید خیارشور شده است. دستگاه­سورتینگ خیارسبز با جداسازی خیارهای کوچکتر و هدایت آنها به خروجی­های دیگر فرایند تولید خیارشور از خیارهای دیگر را تسهیل می­نماید.

اگر خودتان صاحب خط تولید خیارشور باشید می­توانید در همانجا از خیارهای سورت شده استفاده نمایید. در غیر اینصورت می­توانید خیارهای ریزتر را در بسته­های جداگانه­ای به کارخانجات تولید خیارشور بفرستید. به منظور تولید خیارشور، ابتدا خیارها شسته و تمیز می­شوند و سپس در محفظه­ای بزرگتر توسط آب و نمک به خیارشور تبدیل می­شوند.

قیمت دستگاه سورت خیارشور

سپس با اضافه نمودن سبزیجات و ادویه­جات به خیارها آنها را به ظرف­ ها و شیشه­ ای مخصوص منتقل می­کنند و برای ارسال به فروشگاه­ها و کارخانجات آماده­سازی می­نمایند.

فروش دستگاه سورتینگ خیارسبز

فرایند فروش دستگاه سورتینگ خیار به صورت حضوری اتفاق می­افتد. اما پیش از آن خریداران می­توانند با بررسی­های بیشتر از قیمت دستگاه­های سورتینگ اطلاع پیدا کنند و دستگاه مناسبی را بر اساس نیاز تولیدی خود و حجم محصولات انتخاب نمایند.

خریداران دستگاه سورتینگ خیار، سود بسیار خوبی را از این دستگاه بدست خواهند آورد. از طرفی قیمت مناسب این دستگاه موجب افزایش تقاضا برای خرید و فروش دستگاه سورتینگ خیار شده است. این عوامل باعث می­شود که دستگاه سورتینگ خیار یکی از گزینه­های همیشگی خریداران ماشین­آلات کشاورزی به جهت خرید و فروش باشد. دستگاه­های سالم و با کیفیت که قیمت مناسبی هم داشته باشند، فروش بهتری هم خواهند داشت.

فروش دستگاه سورتینگ خیارسبز

وجود خدمات پس از فروش و گارانتی هم یکی دیگر از دلایل عمده خریداران برای خرید و استفاده از این دستگاه­ها می­باشد.

نکته مهمی دیگر این است که قیمت دستگاه سورتینگ خیار در شهرهایی که خیارسبز در آن شهر به وفور کشت و برداشت می­شود، ارزان­تر بوده و بر اساس قیمت تولید به مصرف به فروش می­رسد. بنابراین خرید دستگاه سورتینگ خیار از این شهرها قیمت به صرفه­تری نسبت به خرید دستگاه از تهران دارد و توصیه ما به شما این است که در شهرهای تولیدکننده خیار به دنبال دستگاه­های سورتینگ خیار ارزان­تر باشید.

دستگاه سورتینگ خیار بوته ­ای و گلخانه­ ای

حساسیت کمتر خیارهای گلخانه­ای و یکدست بودن آنها نسبت به خیارهای بوته­ای یکی از مزایای آنها به شمار می­رود. به همین دلیل تولید خیارهای گلخانه­ای بیشتر مورد استقبال کشاورزان قرار می­گیرد. همچنین خیارهای گلخانه­ای فرایند سورت سریعتر و ساده­تری هم دارند. چراکه از لحاظ اندازه و قطر تقریبا یکدست­تر از خیار بوته­ای می­باشند.

دستگاه­هایی که به سورت خیارهای بوته­ای و گلخانه­ای می­پردازند، بر اساس طول، قطر و اندازه خیارها آنها را تفکیک و جداسازی می­کنند. تنظیم سورت خیارهای گلخانه­ای که یکدست­تر می­باشند توسط اپراتور صورت می­گیرد و فرایند ساده­تری را طی می­کند.

دستگاه سورتینگ خیار بوته ­ای و گلخانه­ ای

در این فرایند خیارهای شکسته و کوچک از سایر خیارها جدا شده و خیارهای ریز که برای تولید خیارشور مصرف می­گردد به کارخانجات تولید خیارشور حمل می­شوند. خیارهای درشت­تر و یکدست­تر هم برای ارائه به بازار فروش بسته­بندی می­گردند. بسته­بندی کردن خیارهای صادراتی امری ضروری است. ولی برای فروش خیار به بازارهای داخلی و تره­بار نیازی به بسته­بندی­های مخصوص صادارتی نمی­باشد. بدین منظور از کیسه­های بزرگ مخصوص حمل خیارسبز استفاده می­شود. خیارهای بوته­ای و کاشته شده به روش طبیعی نیاز به زمان و دقت بیشتری برای سورت و جداسازی دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button