1. خرید دستگاه سورتینگ
  2. انواع دستگاه سورتینگ
  3. دستگاه سورتینگ عناب (خرید، قیمت 1400)

دستگاه سورتینگ عناب (خرید، قیمت 1400)

دستگاه سورتینگ عناب (خرید، قیمت 1400)

فروش دستگاه سورتینگ عناب

دستگاه سورتینگ عناب مختص کشاورزان خراسان جنوبی از طریق شرکت ایران سورتینگ به صورت اینترنتی و حضوری قابل خریداری است. مزرعه­داران، کشاورزان و بنکداران خراسان جنوبی، خرید دستگاه سورتینگ عناب را انجام میدهند.

تولید عناب در خراسان جنوبی:

تولید عناب در خراسان جنوبی:

شهرهای استان خراسان جنوبی رکوردار تولید عناب در کشور هستند و تولیدکنندگان در کنار تامین نیاز بازار داخلی به عناب، حجم بالایی از این محصول را به سایر کشورهای دنیا صادر می­کنند.

با توجه به تولید چندهزار تن عناب در سال در شهرهای خراسان جنوبی، وجود دستگاه­هایی که بتواند ناخالصی­های این محصول را به خوبی جدا کند و همچنین حجم تولید بالای کشاورزان را جابگو باشد ضروری می­باشد. همچنین طبقه­بندی عناب­ها بر اساس شکل، رنگ، سالم بودن و درشت و ریز بودن توسط دستگاه سورتینگ صورت می­گیرد.

در گذشته برای طبق­بندی عناب­ها از دستگاه­های الک استفاده می­کردند ولی این دستگاه­ها تنها قادر به جداسازی ناخالصی­ها بودند و هیچ گونه بررسی بر روی کیفیت دانه عناب صورت نمی­گرفت. عناب­هایی که دچار آفت زدگی بودن و یا پوک و چروکیده شده بودند توسط دستگاه الک جدا نمی­شدند.

بر همین اساس قیمت عناب و کیفیت نهایی این محصول کاهش پیدا می­کرد. به منظور رفع این مسئله استفاده از دستگاه سورتینگ عناب را جایگزین روش­های پیشین نمودند تا بتوانند محصولات خود را در تناژ بالا و دقت و کیفیت بسیار خود درجه­بندی و دسته­بندی نمایند.

طرز کار دستگاه سورتینگ عناب

طرز کار دستگاه سورتینگ عناب

جداسازی عناب در دستگاه سورتینگ به وسیله دوربین و لیزرهای اپتیک انجام می­شود و بدین ترتیب عناب­های مرغوب از ناخالصی­ها و محصولات نامرغوب جدا می­گردند. دقت بسیار بالای لیزرهایی که در دستگاه سورتینگ عناب وجود دارد، تمامی ناخالصی­ها را از عناب جدا می­کند. همچنین جداسازی دانه­های ریز و درشت عناب در این دستگاه به سادگی امکان­پذیر می­باشد.

نوشتهٔ پیشین
دستگاه سورتینگ هلو (خرید، قیمت 1400)
نوشتهٔ بعدی
دستگاه سورتینگ فلفل دلمه ای (خرید، قیمت 1400)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست