کاسپین سورت ایران

جستجو

فروش دستگاه سورتینگ عناب

دستگاه سورتینگ عناب مختص کشاورزان خراسان جنوبی از طریق شرکت ایران سورتینگ به صورت اینترنتی و حضوری قابل خریداری است. مزرعه­داران، کشاورزان و بنکداران خراسان جنوبی، خرید دستگاه سورتینگ عناب را انجام میدهند.

تولید عناب در خراسان جنوبی:

تولید عناب در خراسان جنوبی:

شهرهای استان خراسان جنوبی رکوردار تولید عناب در کشور هستند و تولیدکنندگان در کنار تامین نیاز بازار داخلی به عناب، حجم بالایی از این محصول را به سایر کشورهای دنیا صادر می­کنند.

با توجه به تولید چندهزار تن عناب در سال در شهرهای خراسان جنوبی، وجود دستگاه­هایی که بتواند ناخالصی­های این محصول را به خوبی جدا کند و همچنین حجم تولید بالای کشاورزان را جابگو باشد ضروری می­باشد. همچنین طبقه­بندی عناب­ها بر اساس شکل، رنگ، سالم بودن و درشت و ریز بودن توسط دستگاه سورتینگ صورت می­گیرد.

در گذشته برای طبق­بندی عناب­ها از دستگاه­های الک استفاده می­کردند ولی این دستگاه­ها تنها قادر به جداسازی ناخالصی­ها بودند و هیچ گونه بررسی بر روی کیفیت دانه عناب صورت نمی­گرفت. عناب­هایی که دچار آفت زدگی بودن و یا پوک و چروکیده شده بودند توسط دستگاه الک جدا نمی­شدند.

بر همین اساس قیمت عناب و کیفیت نهایی این محصول کاهش پیدا می­کرد. به منظور رفع این مسئله استفاده از دستگاه سورتینگ عناب را جایگزین روش­های پیشین نمودند تا بتوانند محصولات خود را در تناژ بالا و دقت و کیفیت بسیار خود درجه­بندی و دسته­بندی نمایند.

طرز کار دستگاه سورتینگ عناب

طرز کار دستگاه سورتینگ عناب

جداسازی عناب در دستگاه سورتینگ به وسیله دوربین و لیزرهای اپتیک انجام می­شود و بدین ترتیب عناب­های مرغوب از ناخالصی­ها و محصولات نامرغوب جدا می­گردند. دقت بسیار بالای لیزرهایی که در دستگاه سورتینگ عناب وجود دارد، تمامی ناخالصی­ها را از عناب جدا می­کند. همچنین جداسازی دانه­های ریز و درشت عناب در این دستگاه به سادگی امکان­پذیر می­باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button