کاسپین سورت ایران

جستجو

دستگاه سورتینگ سیر

سیر یکی از صیفی جات بسیار مفید است که سرشار از آنتی اکسیدان است و برای درمان بسیاری از بیماری‌ها و در پخت بسیاری از غذا ها استفاده می‌شود. این محصول مفید در اکثر نقاط ایران کشت و تولید می‌شود. در گذشته سیر را با دست و به روش سنتی سورت می کردند این کار بسیار سخت بود و از طرفی این روش برای سورت سیر در حجم بالا مقرون به صرفه نبود. زیرا علاوه بر آن که باید برای نیروی انسانی هزینه می شد بسیار وقت گیر هم بود. اما امروزه سورتینگ سیر بسیار ساده تر شده است. زیرا با طراحی و ساخته شدن دستگاه‌های سورتینگ سیر،کشاورزان با خیالی آسوده به کشت و تولید این محصول ارزشمند می‌پردازند. با توجه به کشت بالای سیر به صورت سالانه در کشور، بازار ساخت دستگاه‌های سورتینگ سیر نیز بسیار رونق گرفته است و تولیدکنندگان شروع به ساخت دستگاه‌های سورتینگ متنوع با تکنولوژی پیشرفته کرده‌اند. دستگاه‌های سورتینگ سیر و حبه سیر برای سورت و دسته‌بندی انواع صیفی‌جات به خصوص برای محصولات صادراتی استفاده می‌شوند. دستگاه‌های سورتینگ سیر نسبت به سایر دستگاه‌های سورتینگ دارای قیمت پایین‌تری هستند.

زمانی که صحبت از صادرات می‌شود، یعنی ارائه یک محصول بسیار با کیفیت پس سورتینگ محصولات در صادرات بسیار اهمیت دارد. از طرفی بیشتر فروشگاه‌ها سیر سورت شده را برای خریداری بیشتر می‌پسندند. دستگاه‌های سورتینگ سیر نیز مانند سایر دستگاه‌های سورتینگ دارای تکنولوژی و مدل‌های متنوعی هستند و مراکز مختلفی هم برای فروش این دستگاه‌ها در کشور وجود دارد.

عملکرد دستگاه‌های سورتینگ سیر

عملکرد دستگاه‌های سورتینگ سیر

قبل از هر چیز باید بدانیم که، سورتینگ به معنی جدا سازی محصول مرغوب از محصول ناسالم و سپس و دسته بندی کردن آن‌ها بر اساس پارامترهای مختلف است. دستگاه‌های سورتینگ هر چه تکنولوژی بالاتری داشته باشند این کار را با دقت و سرعت بالاتری انجام می‌دهند. دستگاه‌های سورتینگ فرایند سورت را بر اساس پارامترهای خاصی انجام می‌دهند که این پارامترها شامل موارد زیر هستند:

این که دستگاه سورتینگ بر اساس کدام پارامترها سیر را سورت کند به مدل و تکنولوژی دستگاه سورت  بستگی دارد. هر روزه مقادیر زیادی سیر توسط این دستگاه‌ها سورت شده و بر اساس کیفیت بسته‌بندی می‌شوند.

دستگاه‌های سورتینگ اتوماتیک سیر از سنسورهای بسیار هوشمند و حساسی ساخته شده که می‌توانند با دقت و سرعت بالا محصولات را سورت کنند. دستگاه‌های سورتینگ اتومات سیر دارای مانیتورهای پیشرفته هستند که می توان اطلاعات محصول سورت شده را در آن مشاهده و حتی تنظیم کرد. بعد از سورت شدن، سیرها به بخش بسته‌بندی منتقل می‌شوند. در این بخش محصولات، به سه شکل بر اساس وزن‌های تعیین شده در بسته بندی قرار می‌گیرند

قیمت دستگاه سورتینگ سیر

قیمت دستگاه سورتینگ سیر

یکی از مهم ترین فاکتورهایی که مشتریان در هنگام خرید دستگاه سورتینگ به آن اهمیت می‌دهند. نوسانات زیادی در بازار های فروش وجود دارد، از طرفی بالا رفتن قیمت دلار از عوامل مهمی است که بر قیمت دستگاه‌های سورتینگ سیر، تأثیر می‌گذارد. غیر از این موارد، عوامل مهم دیگری نیز در تعیین قیمت دستگاه‌های سورتینگ سیر، مؤثر هستند. از جمله موارد زیر:

هر یک از این موارد می تواند نقش تعیین کننده در قیمت دستگاه سورتینگ سیر، داشته باشند. اما چیزی که بیشتر از همه اهمیت دارد روش خرید دستگاه سورتینگ است.

قیمتی که روی دستگاه‌های سورتینگ موجود در بازار مشاهده می‌شود، قیمت‌هایی هستند که بعد از اعمال هزینه بسیاری از موارد مانند: هزینه حمل و نقل، هزینه واسطه ها و… بر روی دستگاه درج شده است. این قیمت گاهی با قیمت اولیه دستگاه بسیار متفاوت است. بنابراین مناسب‌ترین حالت خرید به دو شکل است:

یک پاسخ

  1. با سلام
    قیمت روز این دستگاه سورتینگ چند هستش؟ و سوال بعدیم این که با این دستگاه روزانه به چه مقدار سیر را می توان سورت کرد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button