کاسپین سورت ایران

جستجو

دستگاه سورتینگ هلو در سراسر کشور

استفاده از دستگاه سورتینگ هلو برای به فروش رساندن میوه­های نظیر هلو ضروری می­باشد. هدف از طراحی و تولید این نوع دستگاه­ها این است که میوه­ های همانند هلو، بدون آسیب دیدن دسته­ بندی، تفکیک و وارد بازار شود. این وظیف مهم توسط دستگاه سورتینگ هلو به خوبی قابل انجام است. چراکه مدت زمان نگهداری از میوه هلو با این روش افزایش خواهد یافت و قیمت فروش میوه­های سورت شده­ای مانند هلو بیشتر از میوه­های دیگر می­باشد. از طرفی مشتریان خواهان استفاده و خرید میوه­ های سورت شده و سالم می­باشند. در صورتی اقدام به خرید دستگاه سورتینگ هلو دارید از طریق سایت هماهنگی های لازم را انجام دهید.

وظیفه دستگاه سورتینگ هلو چیست؟

وظیفه دستگاه سورتینگ هلو چیست؟

هدف از استفاده از دستگاه­های سورتینگ، درجه­بندی و دست­بندی میوه­ها و سبزیجات می­باشد. دستگاه سورتینگ بر اساس برنامه­هایی که برای آن تعریف شده است، محصولات مختلف را تفکیک و بسته­بندی می­نماید. از این طریق می­توان محصولات را در دسته­های مختلف و با کیفیت­های متنوع قرار داد. در دستگاه سورتینگ امکان جداسازی میوه­های درجه یک از سایر میوه­ها وجود دارد. سورت میوه­ها موجب زیباتر دیده شدن آنها شده و باعث افزایش خودبخود قیمت میوه می­گردد. دستگاه سورتینگ علاوه بر میوه­ای مانند هلو می­تواند سایر کالاها را به خوبی بسته­بندی و تفکیک نماید. به عنوان مثال این دستگاه در سورت ماهی، گوشت، خرما، میوه­ها، سیب­ زمینی و … بسیار پرکاربرد است. انواع مختلفی از دستگاه سورتینگ وجود دارد، ازجمله سورتینگ لیزری و رنگی، سورتینگ دوار، سورتینگ نواری. معمولا دستگاه سورتینگ از متریال استیل ساخته می­شود و قابلیت شستشوی تمامی اجزای دستگاه وجود دارد.

دستگاه­های سورتینگ دارای چند خروجی با سایزهای متفاوت می­باشد.

خرید دستگاه سورتینگ هلو

خرید دستگاه سورتینگ هلو

این دستگاه با قیمت مناسبی به فروش می­رسد و کیفیت و جنس ساخت دستگاه در حد مطلوبی است. برای خرید این دستگاه می­توانید به فروشگاه ایران سورتینگ مراجعه نمایید. مدل­های مختلفی از دستگاه سورتینگ وجود دارد. سیستم سورتینگ دوار به صورت چرخشی است و سورتینگ نواری دارای سیستم نواری برای سورت میوه­ها و سایر محصولات می­باشد. دستگاه­های تولید داخل را می­توانید به سادگی در شرکت­های توزیع­کننده این محصولات بیابید. جنس بدنه، نحوه کارکرد و کیفیت ساخت دستگاه­های تولید داخل بسیار خوب بوده و می­توانید بدون نگرانی از این محصول برای دسته­ بندی و تفکیک محصولات مورد نظر خود استفاده نمایید.

دستگاه بسته بندی هلو

دستگاه بسته بندی هلو
بسته بندی هلو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button