کاسپین سورت ایران

جستجو

دستگاه سورتینگ کنجد سیاه از سفید

امروزه دستگاه‌های صنعتی برای سهولت امور جای خود را در کارخانه‌ها و کارگاه‌ها پیدا کرده‌اند. دستگاه سورتینگیک دستگاه صنعتی بسیار کاربردی در صنایع و کارخانه‌ها است که می‌تواند جداسازای محصولات متنعی را بر اساس نوع دستگاه و دستوری که به آن داده می‌شود انجام دهد.این مساله باعث بهبود کیفیت محصولات داخلی و بسته‌بندی آن‌ها شده است و در همین راستا به رونق محصولات داخلی کمک شایانی شده است. به خصوص در زمینه محصولات ریز دانه مانند کنجد!

انواع مختلف دستگاه‌ سورتینگ کنجد با ظرفیت‌های متنوع یک کاناله تا دوازده کاناله با دقت و کیفیت بسیار بالا در سال 2020 تولید شده‌ است. دستگاه‌ سورتینگ کنجد قابلیت این را دارد که حجم بالایی از دانه‌های کنجد را بر اساس سایز، فرم و رنگ، در رنگ‌های سیاه، سفید و قهوه‌ای با نهایت دقت و در زمان بسیار کوتاهی دسته‌بندی، تفکیک و پاکسازی کند. حال بیاید نگاهی به ساز و کار دستگاه سورتینگ کنجد و فرایند سورتینگ در این دستگاه بیاندازیم.

انواع دستگاه‌های سورتینگ کنجد

دستگاه‌های سورتینگ کنجد می‌توانند عمل سورتینگ را به دو روش انجام دهند:

جداسازی کنجد سیاه از سفید با دستگاه سورتینگ

در فرایند سورتینگ کنجد مراحل زیر انجام می‌گیرد:

ابتدا کنجدها پاکسازی می‌شوند و پوست آن‌ها جدا می‌شود. کنجدهای سفید کیفیت بیشتری دارند و معمولا فروش بهتری هم دارند. پس لازم است، کنجدهای سفید از کنجدهای سیاه جدا شوند. برای جداسازی کنجدهای سیاه از سفید از دستگاه سورتینگرنگی استفاده می‌شود، این دستگاه بر اساس شناسایی رنگ کنجدها را بر اساس رنگشان تفکیک می‌کند.

جداسازی کنجد سیاه از سفید با دستگاه سورتینگ
سرعت سورتینگ کنجد با دستگاه سورتینگ کنجد

این که چه حجمی از کنجد توسط دستگاه سورت شود بستگی به مدل و ظرفیت آن دستگاه دارد که برای سورت کردن چه مقدار کنجد طراحی و تولید شده است. دستگاه سورتینگ کنجد در ابعاد و ظرفیت‌های مختلفی ساخته شده است که به همین ترتیب هر دستگاه توانایی سورت کردن میزان متفاوتی از کنجد را در هر ساعت دارد.

سرعت جداسازی و سورتینگ هر دستگاه سورتینگ کنجد با استفاده از حسگرهای چشمی که در زیر دستگاه قرار دارند انجام می‌شود. به این صورت که کنجدها از داخل کانال‌های دستگاه سورتینگ عبور می‌کنند و سرعت از طریق حسگر چشمی تخمین زده می‌شود.

یک نکته را فراموش نکنیم که هر چقدر دستگاه سورتینگ کانال‌های بیشتری داشته باشد سرعت سورتینگ کنجدها هم بیشتر می‌شود. و در هر بار سورتینگ حجم بیشتری کنجد سورت می‌شود. علاوه بر این ظرفیت و ابعاد دستگاه سورتینگ کنجد هم بر سرعت آن اثر گذار است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با سرعت و حجم سورتینگ دستگاه‌های سورتینگ کنجد می‌توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

دستگاه مینی سورتر کنجد

دستگاه‌های سورتینگ کنجد دارای انواع مختلفی هستند که فرایند سورتینگ و بسته‌بندی کنجد را بسیار ساده‌تر کرده‌اند. این دستگاه‌ها به لحاظ ابعاد و کارایی بسیار متنوع هستند و متناسب با نیاز مشتریان در بازار عرضه شده‌اند. در این میان بیایید به یکی از این مدل‌ها یعنی دستگاه مینی سورتر کنجد نگاهی بیاندازیم.

دستگاه مینی سورتر کنجد همانطور که از اسم آن بر می‌آید دارای ابعاد کوچکی نسبت به دستگاه‌های سورتر بزرگ صنعتی است. این دستگاه بیشتر مناسب استفاده در فضاهای کوچک است و و برای کارگاه‌ها و یا مشاغل خانگی که دارای محدودیت فضا هستند انتخاب خوبی به نظر می‌رسد. این دستگاه به خوبی می‌تواند سورتینگ کنجد را در حجم کمتر نسبت به سایر دستگاه‌های سورتینگ انجام بدهد و برای کسانی که قصد سورتینگ کنجد در مقیاس کوچک را دارند بسیار کاربردی است. دستگاه مینی سورتر کنجد دارای قیمت کمتری نسبت دستگاه‌های سورتینگ صنعتی بزرگ است و برای کسانی که قصد شروع کار سورتینگ کنجد را دارند ولی نگران هزینه‌های آن هستند بسیار اقتصادی و مقرون به صرفه است.

برای آشنایی بیشتر با دستگاه‌های مینی سورتر کنجد می‌توانید با مراجعه به سایت دستگاه‌های سورتر ما مدل‌های مختلف این نوع سورتر را مشاهده کنید.

کارآفرینی با دستگاه سورتینگ کنجد

تولید دستگاه‌های سورتینگ فضای مناسبی برای اشتغال افراد پدید آورده و باعث شده است که افراد زیادی به تولیدات داخلی رو بیاورند. با خرید دستگاه سورتینگ کنجد مینی حتی امکان ایجاد راه‌اندازی یک کسب و کار خانگی پر درآمد برای افراد مهیا شده است.

کارآفرینی با دستگاه سورتینگ کنجد

برای خرید و اطلاع از قیمت انواع دستگاه‌های سورتینگ کنجد و دریافت اطلاعات درباره این دستگاه با ما تماس بگیرید.

دستگاه سورتینگ کنجد با کیفیت چه دستگاهی است؟

دستگاه‌های سورتینگ کنجد انواع مختلفی دارند و در مدل‌های متنوعی مانند دستگاه سورتینگ کالر کنجد، دستگاه سورتینگ صنعتی کنجد و دستگاه سورتینگ مینی کنجد طراحی و ساخته می‌شوند. که این دستگاه‌ها با توجه به عملکرد و حجمشان دارای تنوع قیمت و کیفیت هستند. از این رو خریداران می‌توانند بسته به نیاز و سرمایه خود دستگاه سورتینگ کنجد خود را انتخاب و خریداری نمایند. اما برای خرید مطمئن این نکات را مدنظر داشته باشید:

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button