کاسپین سورت ایران

جستجو

دستگاه سورتینگ بذر سبزیجات

دستگاه های سورتینگ بذر برای سبزیجات بسیار مهم هستند. تا پیش از این کسانی که در زمینه فروش بذر سبزیجات فعالیت می‌ کردند با مشکلاتی نظیر سرعت یا کیفیت سورتینگ برای ارائه به مشتریان خود مواجه بودند. امروزه وجود دستگاه‌های سورتینگ بذر کمک شایانی به فروشنگان بذر کرده است. در واقع شاید بتوان گفت دستگاه سورتینگ یکی از بهترین اختراعات بشریت است که توانسته به راحتی با سرعت چند صد برابر یک انسان تمامی ناخالصی هایی را که ما می خواهیم را از محصول جدا کند.

چه بذرهایی برای سورتینگ مناسب هستند؟

چه بذرهایی برای سورتینگ مناسب هستند؟

اگر بخواهیم انواع بذر هایی که برای سورت شدن با دستگاه سورتینگ بذر مناسب هستند را نام ببریم باید یک لیست طولانی بنویسیم اما برای آشنایی شما اینجا چند مورد را نام برده ایم:

نمونه هایی که نام برده شد تعداد محدودی از کل بذر هایی است که می توان توسط دستگاه سورتینگ بذر به صورت صد در صد سورت کرد.

سرعت دستگاه سورتینگ بذر

سرعت دستگاه سورتینگ بذر

یک مسئله مهم برای مشتریان در هنگام خرید دستگاه سورتینگ بذر سرعت انجام فرایند سورتینگ توسط دستگاه سورتینگ است. یعنی این دستگاه از تک کاناله تا 5 کاناله چند کیلوگرم بذر را می تواند در یک ساعت سورت کند.

هر چه اندازه محصول کوچکتر باشد، سرعت سورتینگ دستگاه نیز کاهش می یابد، برای مثال یک دستگاه سورتینگ برنج می تواند 300 کیلوگرم برنج را در هر یک ساعت سورت و سایزبندی کند. اگر ابعاد بذر را نسبت به برنج در نظر بگیرید، می توان تخمین زد دستگاه سورتینگ بذر می تواند در هر ساعت 150 کیلوگرم انواع بذر سبزیجات یا محصولات دیگر را به صورت کامل پاک، بوجاری و سورت کند.

لازم به ذکر است که با توجه به سایز بذر و همچنین تعداد کانال های دستگاه، سرعت سورتینگ بذر متفاوت خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button