کاسپین سورت ایران

جستجو

خرید دستگاه سورتینگ سبزیجات و صیفی جات با ظرفیت بالا

از آنجا که تولید سبزیجات و صیفی­جات در کشور ما بسیار گسترده بوده و حجم صادرات این محصولات رو به افزایش است، به منظور ارائه محصولات با کیفیت در بسته­بندی های مطلوب نیاز به استفاده دستگاه سورتینگ در خط تولید و بسته­بندی خواهد داشت. چرا که از این طریق با سرعت و دقت بالاتری می­توان محصولات یکدست و مرغوبی را به بازار فروش ارائه داد.

آشنایی با دستگاه سورتینگ سبزیجات

آشنایی با دستگاه سورتینگ سبزیجات

استفاده از دستگاه سورتینگ میوه برای کلیه محصولاتی که با جداسازی و پاکسازی کیفیت بهتری خواهند داشت ضروری است. این دستگاه برای محصولات متنوعی همانند، خشکبار، سویا، میوه­جات، سبزیجات، صیفی­جات، چای، خرما، حبوبات، دانه­های ریز مانند خاکشیر و … قابل استفاده است. در دستگاه سورتینگ سبزیجات فرایند شستشو و پاکسازی محصولات قابل انجام است. وجود چشمی در دستگاه سورتینگ سبزیجات موجب جداسازی سبزی­های سالم از ناسالم شده و همین امر موجب ارائه سبزی با کیفیت به بازار می­گردد. مشتریان خواهان سبزیجات تمیز و با کیفیت می­باشند و فروش این نوع محصولات بیشتر است. به منظور دریافت اطلاعات بیشتر در مورد مدل­ها و قیمت­های دستگاه سورتینگ سبزیجات می­توانید به سایت فروش ایران سورتینگ مراجعه نمایید.

خرید دستگاه سورتینگ مرکبات با ظرفیت بالا

کارخانجات بسته­بندی مواد غذایی با استفاده از دستگاه سورتینگ قادر به جداسازی محصولات سالم از محصولات ناسالم شده و از این طریق مقدار ضایعات موجود در فروش آنها کاهش خواهد یافت. از طرفی سرعت و دقت تفکیک محصولات با استفاده از دستگاه سورتینگ افزایش می­یابد و از عرضه محصولات ناسالم و بی کیفیت به بازار جلوگیری به عمل می­آید. اگر قصد خرید دستگاه سورتینگ با ظرفیت تولید بالا را داشته باشید بهتر است که در ابتدا اطلاعات کافی در این خصوص را بدست آورید. بنابراین کسب اطلاعات در مورد این دستگاه­ها و همچنین خرید آنها را از طریق فروشگاه­های معتبر فعال در این زمینه انجام دهید. مدل­های مختلف دستگاه سورتینگ سبزیجات دارای ظرفیت­های متفاوت و با قیمت و کارایی متفاوتی موجود می­باشد که طبیعتا ظرفیت بالاتر دستگاه موجب افزایش قیمت آن خواهد شد.

مشاوره و فروش دستگاه سورتینگ سیب درختی و زمینی

به منظور جداسازی و تفکیک محصولات مختلفی مانند سیب زمینی و سیب درختی می­توان از دستگاه سورتینگ میوه استفاده نمود. این دستگاه­ها مجهز به تکنولوژی پیشرفته بوده و قابلیت جداسازی و تفکیک ضایعات و اضافات موجود در محصولات به صورت کامل را دارا می­باشد. به عنوان نمونه، در دستگاه سورتینگ سیب درختی، دوربین­های ویژه­ای در دستگاه تعبیه شده است که قابلیت تشخیص رنگ سیب و اندازه­گیری سیب­ها را دارا بوده و همچنین می­تواند برگ­ها، شاخه­های اضافه و ضایعات را از میوه­های تمیز و سالم جدا کند تا آنچه که در نهایت برای فروش بسته­بندی می­شود، سیب درختی­های سالم و با کیفیت باشد. استفاده از دستگاه سورتینگ سیب درختی و سیب زمینی موجب عرضه محصولات مرغوبی به بازار فروش شده است. شما می­توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه سورتینگ سیب درختی به سایت ایران سورتینگ مراجعه نمایید و از ظرفیت دستگاه­ها مطلع شوید. همچنین به منظور کسب آگاهی از مدل­های مختلف این دستگاه می­توانید با مشاوران ما ارتباط برقرار نمایید. یکی از امتیازات فروشگاه ایران سورتینگ ارائه مشاوره رایگان به مشتریان محترم در خصوص مشخصات دستگاه سورتینگ سیب درختی می­­باشد.

طرز کار انواع دستگاه سورتینگ میوه

ممکن است برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که سورت به چه معنا است و دستگاه سورتینگ به چه منظور طراحی و تولید شده است. دستگاه سورتینگ با هدف جداسازی و تفکیک محصولات سالم از محصولات ناسالم و نامرغوب تولید شده است که برای انواع مختلف میوه­ها و سبزیجات قابل استفاده می­باشد. این دستگاه با استفاده از دوربین­های تعبیه شده در آن قادر به تشخیص برگ و خار و خاشاک از میوه­هایی مانند پرتقال بوده و آنها را از میوه­های سالم جدا می­کند. همچنین جداسازی میوه­ها بر اساس رنگ و سایز آنها هم توسط دستگاه سورتینگ قابل انجام است.

در مرکز فروش دستگاه­های صنعتی ایران سورتینگ، مشتریان محترم می­توانند دستگاه­های سورتینگ مناسب با ظرفیت تولیدی خود را با قیمت مناسب خریداری نمایند.

قیمت دستگاه سورتینگ خیار

وجود دستگاه­های سورتینگ متنوع در بازار موجب تفکیک محصولات غذایی با عملکردی مناسب و کیفیتی قابل قبول شده است. عدم وجود خطا در دستگاه سورتینگ یکی دیگر از مزایای این تکنولوژی مهم در جداسازی محصولات و میوه­جات و خشکبار سالم از ناسالم شده است. کارخانجات بسته­بندی خیار به منظور جداسازی خیارهای تازه و سالم از خیارهای ناسالم و ضایعاتی به دستگاه­های سورتینگ خیار نیاز خواهند داشت. وجود دوربین در دستگاه سورتینگ خیار موجب تفکیک خیارهای سالم و ناسالم شده که این فرایند از طریق تشخیص رنگ و سایز خیارها صورت می­گیرد. بر اساس مدل­های انتخابی دستگاه سورتینگ خیار و شرکت سازنده دستگاه، قیمت نهایی دستگاه سورتینگ خیار تعیین می­گردد. به منظور دریافت اطلاعات بیشتر در مورد قیمت دستگاه و مشخصات دستگاه سورتینگ می­توانید با کارشناسان فروش ایران سورتینگ ارتباط برقرار نمایید و یا از مدل­های مختلف موجود در سایت ما بازدید نمایید.

قیمت و هزینه راه اندازی خط کامل سورتینگ میوه

هدف از راه­اندازی خط کامل سورتینگ میوه، تفکیک و جداسازی میوه­های سالم و مرغوب از بین میوه­های ناسالم، خراب و ضایعاتی می­باشد. این اقدام موجب عرضه محصولات با کیفیت به بازار فروش می­گردد. دستگاه­های صنعتی که در این فرایند مورد استفاده قرار می­گیرند، دستگاه سورتینگ میوه نام دارند که کار جداسازی میوه­ها را با دقت و سرعت بالایی انجام می­دهند. بر اساس مدل­های دستگاه سورتینگ و وسعت خط تولید این دستگاه، قیمت نهایی که برای راه­اندازی یک خط سورتینگ کامل میوه تعیین می­گردد متفاوت است. در صورتی که ظرفیت تولید شما برای سورت میوه­ها بالا باشد بهتر است که از دستگاه سورتینگ با ظرفیت تولید بالا استفاده نمایید. این دستگاه از تکنولوژی پیشرفته­تری استفاده می­کند و طبیعتا قیمت خرید آنها بیشتر خواهد بود. به منظور دریافت اطلاعات کامل­تر در مورد مشخصات دستگاه سورتینگ و خرید دستگاه سورتینگ می­توانید با کارشناسان مجموعه ایران سورتینگ ارتباط برقرار کنید و از مشاوره رایگان ما بهره­مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button