کاسپین سورت ایران

جستجو

دستگاه سورتینگ سیب‌زمینی

در گذشته، فرایند جداسازی و تفکیک سیب‌زمینی‌های باکیفیت و مرغوب از سیب‌زمینی‌های ناسالم با دست انجام می‌شد. این کار هم بسیار زمان بر بود و هم کیفیت بالایی نداشت اما امروزه با پیشرفت روز افزون تکنولوژی و تجهیزات صنعتی، دستگاه‌های سورتینگ پیشرفته کار تفکیک محصولات را به سرعت و کیفیت انجام می‌‌دهند. ظهور این دستگاه‌ها تحول چشم گیری در صنایع غذایی پدید آورده است.

سورتینگ سیب‌زمینی‌ چه اهمیت و کابردی دارد؟

دستگاه سورتینگ سیب‌زمینی‌ چه اهمیت و کابردی دارد؟

دستگاه سورتینگ سیب‌زمینی‌ بیشتر در کارخانه‌های بزرگ تولید چیپس و فراورده‌های سیب‌زمینی‌ مورد استفاده قرار می گیرند. همان طور که می‌دانید این قبیل محصولات به وفور در بازار یافت می‌شوند و طرفداران بی‌شماری نیز دارند پس توجه به این نکته که محصولات به صورت کاملا بهداشتی تولید و بسته‌بندی شوند بسیار اهمیت دارد. همچنین هرچه کیفیت محصول بیشتر باشد در بازار فروش بالاتری خواهد داشت و سودآورتر است. پس استفاده از دستگاه‌های سورتینگ سیب‌زمینی‌ در بازار امروز بسیار حائز اهمیت است.

عملکرد دستگاه سورتینگ سیب‌زمینی‌ به چه شکل است؟

عملکرد دستگاه سورتینگ سیب‌زمینی‌ به چه شکل است؟

دستگاه‌های سورتینگ سیب‌زمینی‌ به گونه‌ای طراحی و تولید شده‌اند که بعد از عملیات سورتینگ سیب‌زمینی‌ها، شسته و ضد عفونی می‌شوند و بسیاری از آلودگی‌های آن در حین شستشو از بین می‌رود. و سیب‌زمینی‌ سالم و تمیز را تحویل بخش بعدی خط تولید می‌دهند. در صورتی که قصد خرید دستگاه سورتینگ سیب‌زمینی‌ دارید، بهتر است برای خرید دستگاهسورتینگ سیب‌زمینی‌ به قیمت کارخانه،سری به لیست قیمت های موجود در سایت های فروش بزنید تا با خیال راحت اقدام به خرید کنید. دستگاه سورتینگ سیب‌زمینی‌ انواع، اندازه، گنجایش و در نتیجه قیمت‌های بسیار متنوعی دارد که مشتری می‌تواند بعد از تخمین حجم و ظرفیت مورد نیاز برای محصول خود این دستگاه را خریداری نماید.

چند نوع دستگاه سورتینگ سیب‌زمینی‌ در بازار وجود دارد؟

دستگاه‌های سورتینگ موجود در بازار به لحاظ عملکرد کلی در دو نوع اتومات و نیمه اتومات در بازار یافت می‌شوند که به لحاظ کیفیت و قیمت بسیار متنوع هستند. یک دستگاه سورتینگ از نوع اتومات، تمام مراحل شستشوی سیب‌زمینی‌، جدا کردن ضایعات و گل و خاک، خشک کردن و همچنین دسته بندی سیب‌زمینی‌ از نظر سایز و وزن را به صورت تمام اتوماتیک و بدون دخالت دست انجام می دهد. اما در دستگاه‌های سورتینگ نیمه اتومات مرحله جدا سازی سیب‌زمینی‌های سالم از خراب باید توسط نیروی انسانی انجام شود.

در بعضی دستگاه‌های سورت بعد از شستشو و پاک کردن سیب‌زمینی‌، آن‌ها را بر اساس، سیب‌زمینی‌ را بر اساس وزن سورت می‌کنند. نوع دیگری از دستگاه‌های سورتینگ سیب‌زمینی‌، محصول را بر اساس حجم و بزرگی و کوچکی آن جداسازی می‌کنند، مثلا یک سایز متوسط برای سیب‌زمینی‌ در نظر گرفته شده و سیب‌زمینی‌ها را بر اساس آن سورت می‌کنند. بد نیست بدانید که سورت سیب‌زمینی‌ بر اساس وزن دقت بالاتری دارد و در نتیجه کیفت و مرغوبیت بالاتری دارند.

چگونه یک دستگاه سورتینگ سیب‌زمینی‌ با کیفیت و با قیمت مناسب بخریم؟

چگونه یک دستگاه سورتینگ سیب‌زمینی‌ با کیفیت و با قیمت مناسب بخریم؟

یکی از مهم‌ترین پارامترها برای خرید دستگاه سورتینگ برای مشتریان قیمت دستگاه سورتینگ سیب‌زمینی‌ است. پارامتر دیگر کیفیت دستگاه سورتینگ است. خریداران معمولا به دنبال یک دستگاه با قیمت مناسب هستند که در این حال کیفیت خوبی هم داشته باشد.

دستگاه‌های سورتینگ با برند های مختلفی در بازار وجود دارد که هر کدام بر اساس کیفیت، ابعاد و برندشان قیمت های خاص خود را دارند. اگر قصد خرید یک دستگاه سورتینگ سیب‌زمینی‌ با کیفیت و مقرون به صرفه را دارید بد نیست به این نکات توجه کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button